Bábätko
Všetko o nosení bábätka, výhody a nevýhody látkových plienok, užitočné tipy pri prebaľovaní, postup na výrobu vlastnej deky a hrazdičky na hranie pre bábätko.
Batoľa
Užitočné tipy  pri výchove batoliat, recenzie kníh o rodine a výchove, návody “urob si sám” na šité jedlo do kuchynky a iné drobnosti (zábrana na posteľ, návleky na nôžky).
Škôlkar
Recenzie kníh o rodine a výchove, nápady na originálne hračky, príbeh o zúbkovej víle, inšpirácie na narodeninové oslavy a karnevalové masky pre škôlkarov.
Školák
Máte doma školákaTipy, ako uľahčiť deťom prechod do školy a učenie sa, najlepšie knihy o výchove detí, inšpirácie na narodeninové oslavy a karnevalové masky.
Angličtina pre deti
Učte svoje dieťa anglicky doma! S pripravenými lekciami je to jednoduché. Divadielka, aktivity pre deti, odkazy na pesničky, rozprávky a online hry. Ak sa stane, že niektorý odkaz už nefunguje, napíšte mi, nájdem druhý alebo inak to nahradím. Lekcie sú zostavené pre deti už od cca 3 rokov, použiteľné až do 7-8 rokov. Prvá lekcia začína prakticky od nuly, lekcie na seba nadväzujú a postupne sa zvyšuje obtiažnosť.

Najlepšie je začať cca v októbri – lekcie potom sedia tematicky k sviatkom. K tomu ešte navyše zopár tipov k učeniu angličtiny, ale aj iných cudzích jazykov.

Najlepšie články o rodine

Zopár zásadných textíkov

Niečo na pohádanie sa 😀

A napokon niekoľko drobných vychytávok

Zobraziť všetky články na tému rodina.