04máj
2012
0

Chata Felícia

Čaká vás dovolenka? Pozývam vás k nám „na chatičku“, ako pokrstil naše ubytovacie zariadenie starší syn, keď mal zdrobnelinové obdobie. Všetky potrebné praktické informácie nájdete na www.lomnica.sk. Je to lacné a jednoduché ubytovanie v Tatrách, ktoré postupne zveľaďujeme tak, aby bolo čo najpohodlnejšie pre rodiny s deťmi.
K dispozícii je plne vybavená kuchyňa, v ktorej si môžete pripravovať vlastné jedlo. V rohu jedálne je malý detský kútik – koberec s cestičkami sa dá zložiť na zem a použiť ako podložka na hranie. Vo veľkom šuplíku plnom hračiek si nájde niečo pre seba každé dieťa. Deti sa môžu najesť za malým stolíkom na detských stoličkách, tí najmenší vo vysokej detskej jedálenskej stoličke. Na spoločných toaletách nájdete aj nočník a zmenšovaciu dosku na wc.

Vonku pred chatou je ihrisko so šmýkačkou, lezeckou stienkou a hojdačkou (tú treba po použití zvesiť a vrátiť do chaty – býva odložená vo vnútri, aby nedostala nohy.) Pod vežou je malé zatváracie pieskovisko – drevený kryt sa vysúva a odkladá počas hry nabok. Za chatou je ohnisko na večerné posedenie. Pre deti je nesmierne lákavý potok v tesnej blízkosti – určite im pribaľte čižmy.

V blízkosti chaty sa dajú robiť s malými deťmi (s tými väčšími ich zvládnete aj večer po celodennej túre) pekné prechádzky. Naše obľúbené miesta a trasy:

Zobraziť Chata Felícia na väčšej mape